Uzdravování Duše s metodou SCPR

K práci s kyvadlem jsem se dostala během studia výkladu z karet, kdy jsem viděla svého učitele kartáře a léčitele Jiřího Sehnala používat kyvadlo k zdravotní diagnostice. Naučila jsem se kyvadlo používat a získávat odpovědi na své otázky. 

Po čase jsem se setkala s metodou SCPR (soul communication and psychospiritual restoration) je o komunikaci s duší a její psychospirituální nápravu. Autorem této metody je Ondřej Břož www.ondrejbroz.com

Práce s touto metodou mi umožňuje čisté napojení na vaše Vyšší já (VJ) a s pomocí Ducha/Zdroje získávat odpovědi pomocí kyvadla a tabulek, vyhledat příčiny vašich obtíží a vyčistit je. Komunikuji vždy s vaší Duší a Vyšším já, metoda je bezpečná a odpovědi přichází od Zdroje, kterému pak posíláme žádosti o trvalé vyčištění zjištěných bloků.

Díky práci s kyvadlem můžete vyřešit dlouholeté problémy a najít příčiny toho, proč se vám něco v životě děje nebo opakuje.
Tyto příčiny si Duše nese z minulých životů nebo ze současného (dětství a dospívání).

 Vnímám tuto metodu jako uzdravování Duše a nabízím jí „na dálku“, kdy pracuji v naprostém klidu v napojení na vaše Vyšší já.

Napište mi co Vás trápí, ode mně dostanete informace od Zdroje o termínu a ceně za terapii, která se může pohybovat mezi 900 – 1900 Kč.

Terapie není závislá na čase, ale na vynaložené energii a množství otázek, na které se ptáte.

0:00 / 0:00
Jak pracuji s metodou SCPR